امداد خودرو آبیک:

همیشه در زمان وقوع مشکل آنچه بیش از همه مورد اهمیت است رسیدن نیروی امداد به موقع سر صحنه است. چرا که باعث می شود مسئله به سرعت حل شود و زمان زیادی از دست نرود. امداد رسانی سریع، مناسب و با کیفیت مهمترین شعار امداد خودرو آبیک می باشد که در تمام سالهای فعالیت خود همواره مد نظر داشته است یعنی به محض تماس در کمترین زمان ممکن در محل حاضر شده و خدمات شایسته و مفیدی را با هزینه ای استاندارد ارائه می دهد. خودروبر۷۴۷ در هر ساعت شبانه روز آماده خدمت رسانی به رانندگان در تمام نقاط آبیک می باشد.

 

 

 

در زمان تماس با امداد خودرو لازم است تا موقعیت خودرو و دیگر موارد مورد نیاز را اعلام نمایید و منتظر باشید تا در کمترین زمان خود را به شما برساند و سپس گزارش مختصر و مفیدی از اشکال به وجود آمده را به کارشناس اعلام کنید و سپس تعمیر آن در محل و در کوتاهترین زمان صورت می گیرد. پس از انجام کار گزارش تعمیر در صورتحساب درج شده و صاحب خودرو آن را تایید می نماید.

 

فعالیت های امداد خودرو در آبیک شامل:

امداد خودرو در آبیک باطری کمکی، پنچرگیری، باز نمودن درب اتومبیل، تعویض زاپاس، تعویض انواع شیشه، تعمیر و باز کردن قفل و درب های خودرو و غیره می باشد.

خودروبر۷۴۷  با داشتن کارشناسان زبده و متخصص به سرعت به محل اعزام شده و با بررسی دقیق مشکل خودرو سریعا به تعمیر یا تعویض قطعات اقدام می نمایند و نیازی نیست تا صاحب خودرو آن را به تعمیرگاه منتقل نماید. البته در مواقع نادری نیاز است تا خودرو به سمت تعمیرگاه بکسل شود که البته این مورد هم توسط خود امداد خودرو در آبیک انجام می گیرد.

 

با اولین تماس با امداد خودرو آبیک درخواست امداد سیار از خودروبر۷۴۷ نمایید

 

 

خودروبر۷۴۷ یکی از معتبرترین مراکز امداد سیار است که خدمات مطمئن و با کیفیتی را در اختیار مشتریان قرار می دهد و تعرفه های آن مطابق با استانداردهای اتحادیه می باشد. با ارائه خدمات با تکنولوژی روز همیشه آماده خدمت رسانی می باشد.

آبیک یکی از کلانشهرهای ایران است که تردد خیل عظیمی خودرو در هر ساعت در آن مستلزم وجود مراکز معتبر و فعال برای سرویس دهی در زمینه امداد سیار می باشد. اگر بخواهیم مانند قبل تنها به وجود تعمیرگاه های ثابت بسنده کنیم در زمان و هزینه صرفه جویی نخواهد شد لذا ضروری است تا با تکنولوژی روز همراه شویم. آنچه بیش از همه در خصوص امداد خودرو در آبیک مورد اهمیت است آن است که استفاده از آن دارای مزایایی است که می توان از میان آنها به صرف هزینه کم، خدمات با کیفیت، امکانات و تجهیزات مناسب، صرفه جویی در  زمان و وقت اشاره کرد. همچنین نمایندگی های مجاز آن در تمامی نقاط آبیک برای خدمت رسانی حضور دارند تا بتوانند در کمترین زمان ممکن به درخواست کنندگان خدمات با کیفیت ارائه دهند.

امداد خودرو در آبیک:

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز تنها با یک تماس درخواست امداد سیار نمایید تا در کمترین زمان ممکن به کمک و یاری شما بشتابیم. امداد خودرو در آبیک مطمئن ترین مکانیک ها را در تمام نقاط آبیک دارا می باشد که انتخاب این افراد با وسواس خاصی صورت گرفته است و فعالیت خود را بر پایه رضایت مشتری بنا نهاده است و با تمام توان خدمات مناسبی را به مشتریان خود ارائه می دهد.

  • خودروبر۷۴۷ همیشه در دسترس، سریع، حرفه ای با هزینه های استاندارد در خدمت شما.
  • ۰۹۱۹۴۶۵۶۲۹۸  شماره تماس با امداد خودرو در آبیک
  • امداد خودرو بهترین خدمت رسان خودرو در خدمت شما